Rabat za zgodę na e-fakturę
Internet 300 Mb/s umowa na 24 miesięce Zamów on-line.. Nie jest tajemnicą, że klienci niechętnie wyrażają dobrowolną zgodę na marketing.„Bez opłat"/ „0 zł" nie dotyczy opłat za sprzęt.. Skorzystaj z serwisu Mój TAURON!. Prędkość wysyłania do 30 Mb/s.. POSTANOWIENIA OGÓLNE Użyte w niniejszym regulaminie określenia posiadają następujące znaczenie: Aktywacja usługi e-faktury - Pisemna zgoda Abonenta na wystawianie i przesyłanie faktur elektronicznych, wyrażona przez Abonenta w .1.1 Rabat za e-FAKTURĘ przyznajemy w przypadku wyboru Rachunku w formie elektronicznej (e-FAKTURY) oraz wykonywania terminowych płatności (wpływ należności do Operatora do ostatniego dnia wskazanego w Rachunku terminu zapłaty) na abonament za Usługę Internetową i/lub Usługę Netia Mobile w każdym Okresieoraz rabat za zgody marketingowe i na profilowanie Jeśli zgodzisz się otrzymywać faktury w formie elektronicznej (e-faktura) i będziesz je opłacać w terminie, otrzymasz rabat na Abonament w wysokości 5 zł.. Zamów on-line.. Jeżeli jest inaczej, to przez zakładkę Kontakt na czacie, poprzez aplikację też, możesz reklamować.. Jeżeli z tego skorzysta, otrzyma rabat na abonament w wysokości 10zł (rabat nie jest przyznawany Klientom biznesowym).Kwoty abonamentów uwzględniają rabaty za wyrażenie zgody na e-fakturę i terminowe płatności - 5 zł/mies..

za zgodę na e-fakturę.

Telewizja Pakiet S + Internet.. Długość umowy 24 miesięce.. Rabat wynosi 5 zł miesięcznie i obejmuje opłaty za: pakiet telewizyjny / usługę INTERNET / usługę TELEFON.Przejdź na e-fakturę i zyskaj dodatkowe bonusy.. Abonent, który przy zawarciu Umowy lub w trakcie obowiązywania Umowy, wyrazi zgodę na otrzymywanie faktur elektronicznych (tj. zrezygnuje z otrzymywania tradycyjnej faktury papierowej), uzyskuje rabat w wysokości 5 zł brutto miesięcznie.. 2.W większości ofert wybierając e-FAKTURĘ zyskujesz rabat na abonament za internet.. Przejdź na e-Fakturę!. Klient, podczas podpisywania umowy pierwotnej na usługę Internetu, posiada możliwość wyrażenia zgody na e-fakturę.. 54,90 zł/mies.. Dlatego też prezentowanie w reklamach zaniżonych opłat abonamentowych może wprowadzać konsumentów w błąd.Abonament uwzględnia rabat za zgodę na e-fakturę i terminowe płatności - 5 zł oraz zgody marketingowe - 5 zł.. Rabat za e-fakturę.. Uwzględnia rabat za zgody marke­tingowe ‑ 5 zł, za zgodę na e‑fakturę ‑ 5 złTelewizja Pakiet L + Interent 600 Mb/s.. Internet, telefonia i telewizja bez limitu.. 7 pkt 1 i 2 .Chciałbym prosić Was o poradę w sprawie braku rabatu za e-fakture w Orange.. z o.o. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się tu: .Rabat za udzielenie zgody na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną faktur do systemu e-faktura Oświadczam, że wyrażam zgodę na wystawienie i przesyłanie drogą elektroniczną faktur (e-faktur) do systemu e-faktura za usługi świadczone przez Dostawcę Usług, na podstawie zawartej Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.Abonament i oferta na kartę, smartfony w super cenach i rabaty w smartDOM..

Rabat za e-fakturę.

Istnieje jednak wyjątek od tej zasady.. @Domi88, jedną z przyczyn może być nieterminowe opłacenie faktur.. Nie każdy klient musi się na to zgodzić.. Prędkość pobierania.1.. W sytuacji, kiedy rabat udzielany jest z tytułu wcześniejszej zapłaty za dany towar albo usługę lub też wystąpi z innego powodu już w momencie sprzedaży, to - zgodnie z art. 29a ust.. Regulamin programu - Bonus za e-fakturę - od 1 kwietnia 2021 r. Postaw na wygodę.. za zgodę na e-fakturę.. Jest bowiem możliwość wystawiania uproszczonych zbiorczych faktur korygujących.. Szczegóły w regulaminie programu „smartDOM 4.5 - Telewizja, Internet, Telefon".Podane abonamenty dotyczą umów na czas nieokreślony i zawierają rabat za zgodę na e-fakturę (5zł) i zgodę marketingowa (5zł).. Telewizja Pakiet S. + Internet 300 Mb/s.. Zobacz ofertę.Możliwe uproszczenie.. Otrzymasz ją szybko, bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail, a dodatkowo dostaniesz od nas za to upust od wysokości kwoty na fakturze!. Skontaktuj się z nami i zapytaj o nowoczesne rozwiązania!Urząd wychodzi z założenia, że rabaty z tytułu udzielenia zgody marketingowej i zgody na e-fakturę nie wynikają z istoty konkretnej oferty, a są uzależnione od woli konsumenta..

cena zawiera rabat 5 zł/mies.

3 ustawy o VAT.. Rabat 10 zł na abonament telewizyjny dostępny dla Klientów posiadających już umowę Plus MIX albo Plus Abonament w Plusie, lub umowę na Internet w Plusie lub Cyfrowym Polsacie.. oraz zgód marketingowych - 5 zł/mies., oraz w przypadku Internetu Mobilnego Optymalnego rabat za łączenie usług w Orange pod warunkiem terminowej płatności - 20 zł/mies.RABAT ZA E-RACHUNEK I TERMINOWĄ PŁATNOŚĆ Abonent zawierający umowę lub przedłużający dotychczasowy kontrakt po 26 maja 2020 r., może również otrzymać rabat za e rachunek i terminową płatność.. Po wysłuchaniu krótkiego radiowego komunikatu, w którym przedstawiciel UOKiK wypowiadał się na temat prawidłowości takiej praktyki, postanowiłam napisać na ten temat kilka zdań.. Zadbaj z nami o środowisko, zrezygnuj z papierowych faktur i przejdź na e-Fakturę.. Sprawa zaczęła się w marcu br.. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Premium Mobile Sp.. Prędkość pobierania do 300 Mb/s.. Na podstawie art. 106j ust.. Zwykle jest to rabat 5,00 zł za każdą z tych zgód, w efekcie wyłuskana cena jest o 10,00 zł niższa, a o tych dodatkowych warunkach konsumenci dowiadują się na stronie w szczegółach oferty lub z zapisów drobnym drukiem, a w reklamach u dołu ekranu, nieczytelnie i widoczne przez krótki czas, przez co niemożliwym jest zapoznanie się z tą treścią.Wiele firm przy zamówieniu usługi, m.in. internetu czy telewizji, proponuje klientom ulgę finansową (z reguły w wysokości kilku złotych miesięcznie) w zamian za wyrażenie zgody na komunikację.umowa a zniżki za zgodę marketingową i E-fakturę Ja jeszcze doprecyzuję - jak pisał @DawidOrange zniżka za e-fakturę i zgody marketingowe zostaje..

44,90 zł/mies.Utarło się, że jest to tzw. promocja za zgodę marketingową.

Abonament uwzględnia rabat za zgodę na e-fakturę i terminowe płatności - 5 zł, zgody marketingowe - 5 zł oraz rabat za łączenie usług w Orange - 20 zł.E-Faktura - jest to usługa wystawiania i przesyłania dokumentów rozliczeniowych w formie elektronicznej.. Kiedy zapytałem się kogoś na infolinii o rabat za e-fakturę, dostałem odpowiedź, że rabat jest powiązany z rabatem za terminową płatność.. Uwzględnia rabat za zgody marke­tingowe ‑ 5 zł, za zgodę na e‑fakturę ‑ 5 złoraz rabat za zgody marketingowe i na profilowanie Jeśli zgodzisz się otrzymywać faktury w formie elektronicznej (e-faktura) i będziesz je opłacać w terminie, otrzymasz rabat na Abonament w wysokości 5 zł.. Jeśli wyrazisz zgodę na prowadzenie przez P4 marketingu bezpośredniego produktówcena zawiera rabat 5 zł/mies.. Mówię sobie, że płacę 2-3 dni po wystawieniu faktury, więc luz.Regulamin promocji „Rabat na abonament za e-fakturę" Regulamin obowiązuje od 1 października 2019r.. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.W przypadku sprzedaży pomiędzy przedsiębiorcami będącymi czynnymi podatnikami VAT istotne jest, jak taki upust ująć na fakturze.. Rabat dotyczy każdej Umowy osobno.. Szczegóły w regulaminach promocji Światłowód 3/19 (opcje do 300Mb/s, do 600Mb/s, do 1Gb/s) oraz Regulamin promocji Internet 3/19 (opcje do 10Mb/s, do 20Mb/s, do 80Mb/s).Podane ceny zawierają rabat za e-fakturę i zgody marketingowe.. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, e-FAKTURA posiada taką samą wartość prawną jak dokument w formie papierowej.. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu w celu przedstawienia oferty Premium Mobile..Komentarze

Brak komentarzy.