Formularz wymiany towaru sizeer
Drogie Klientki: Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.. Prosimy nie wysyłać przesyłki za pobraniem.Powód zwrotu / wymiany(w przypadku wymiany podać dokładną nazwę towaru, rozmiar i kolor, na który ma zostać wymieniony) .. Jerozolimskie 53 00-697 Warszawa tel: 22 623 85 33 e-mail: [email protected] ul. Zamkowa 13 35-032 Rzeszów Tel: 17 867 56 55 e-mail: [email protected] Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie.POBIERZ FORMULARZ I DOKONAJ ZWROTU LUB WYMIANY : ADRES DO ZWROTÓW PRIMO ul. Marii Skłodowskiej - Curie 87E 87-100 Toruń tel.. Zwroty.. W ramach reklamacji klient może zgłaszać następujące żądania: wymiana towaru na nowy, naprawa towaru, obniżenie ceny, odstąpienie od umowy - o ile wada towaru jest istotna.formularz zwrotu/wymiany* towaru Na mocy ustawy (Dz.U.. J. ul. Dzieci Polskich 2 95-041 Gałków Duży [email protected] WYMIANY TOWARU (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci wymiany towaru na inny) Adres email: *Mają Państwo możliwość wymiany towaru w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.. z o.o. SALEWA RZESZÓW Al.. Po wyborze produktów kliknij "Przejdź do formularza wymiany" i zakończ wypełnianie formularza poprzez "Złóż formularz wymiany" i "Potwierdź wymianę".Wymiany.. Robimy wszystko, żeby realizować je jak najszybciej..

(Data zgłoszenia) Formularz wymiany towaru.

Dowiedz się więcej!. naziwskoWymiana towaru na nowy to jedno z częstszych żądań klientów, którzy kupili wadliwy towar.. Operację możesz powtarzać wielokrotnie.. Zwrot towaru W terminie 14 dni od dnia zakupu wyślij towar na nasz adres kontaktowy wraz z fakturą i formularzem odstąpienia od umowy.. Pierwszy raz reklamowałem je 18 września : odklejenie się podeszwy od cholewki w prawej półparze, zbyt szybkie wycieranie sie podeszwy.. Kto powinien je ponieść?. W świetle rządowych zmian związanych z pandemią pragniemy poinformować, że uruchomiliśmy możliwość nadawania zwrotów zamówień poprzez paczkomaty Inpost - paczkę można nadać przez stronę internetową inpostformularz wymiany towaru data:……./………/…………….r imiĘ: ………………………………………………….. Następnie zamów kuriera DHL na nasz koszt korzystając z linka, który udostępniliśmy Ci po wypełnieniu formularza wymiany online na koncie klienta.. DATA ZAKUPU .FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU (niepotrzebne skreślić) ..

we wrześniu zakupiłem buty timberlanda w firmie sizeer.

FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU Author: user Created Date: 2/10/2017 1:28:10 PM .FORMULARZ WYMIANY TOWARU (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci wymiany towaru na inny) Adresat: STAN-DAR Sp.. *Zwracany towar NIE może być używany, w przypadku niespełnienia tego warunku sprzedający .Aby dokonać wymiany zakupionego towaru należy: 1) Wypełnić formularz wymiany znajdujący się w przesyłce.. Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu/wymiany i dołączenie go do paczki, którą prosimy wysłać na adres: Wait!FORMULARZ ZWROTU Walkabout Sp.. Aby dokonać wymiany wypełnij formularz, a następnie odeślij wraz z produktami na adres sklepu.Odeślij towar Poniżej znajdziesz procedurę i adres do wysyłki.. z o.o. SALEWA WARSZAWA Walkabout Sp.. Jeżeli otrzymany produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu w ciągu 30 dni.. …………………………………………….. (Numer zamówienia .Możesz wymienić produkt w ciągu 14 dni od jego otrzymania.. W celu dokonania wymiany towaru dokonaj zwrotu zakupionego produktu, a następnie złóż nowe zamówienie .. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej przez Klienta VCO S.A. wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany stan magazynowy), zwróci cenę wadliwego .Strona 1 z 4 - Reklamacja butów w firmie sizeer - napisał w Konsument i umowy: Witam serdecznie..

wymiany Adres odesłania towaru: Green Logistics Polska Sp.

Data zakupu .Zwrot i wymiana Klient w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktów ma prawo dokonania zwrotu zakupionego towaru i jest uprawniony do wymiany artykułu bądź zwrotu pieniędzy.. Nad Drwiną 10 B3, II piętro 30-741 KrakówZ dopiskiem „sklep e-Sizeer.com -reklamacja" Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji nie później niż w ciągu 14 dni od dnia jej zgłoszenia.. Gdy nie określisz w formularzu zwrotu, czy decydujesz się na odstąpienie od umowy sprzedaży czy na wymianę towaru lub nie wskażesz, na jaki rozmiar chcesz wymienić towar,FORMULARZ WYMIANY TOWARU Niniejszym proszę o wymianę następujących produktów: Nazwa towaru Ilość Cena brutto Informacje dot.. Wymiany/zwroty realizowane są maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych.. Witosa 31/115 00-710 Warszawa Formularz wymiany towaru Oczywiście wada buta została stwierdzona 2 miesiące po zakupie tych butów.Starannie spakuj zwracany towar i wypełniony formularz wymiany (najlepiej do kartonu, w którym otrzymałeś towar).. Pamiętaj, że całkowitemu zwrotowi należności podlega jedynie nieużywany towar.a.naprawy towaru, lub b.wymiany na pełnowartościowy towar, bądź c.obniżenia ceny.. Wiążą się z nią dodatkowe koszty, np. odesłania rzeczy, wysłania klientowi nowej, demontażu i ponownego montażu..

2) Zapakować zwracany towar wraz z formularzem i odesłać na wskazany w formularzu adres.

GLS, ul. Relaksowa 27 43-300 Bielsko-Biała Polska, wraz z oryginalnym opakowaniem, paragonem oraz formularzem zwrotu .Gdy nie określisz w formularzu zwrotu, czy decydujesz się na odstąpienie od umowy sprzedaży czy na wymianę towaru lub nie wskażesz, na jaki rozmiar chcesz wymienić towar, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień, zakwalifikujemy Twój zwrot jako samo odstąpienie od umowy sprzedaży i dokonamy zwrotu ceny, którą uiściłeś za .formularz wymiany towaru numer zamÓwienia: _____ data zamÓwienia: _____ imiĘ i nazwisko: _____ adres:_____Na karcie produktu pojawi się dodatkowy moduł z przyciskiem "do wymiany" - wybierz interesujący Cię rozmiar i kliknij w przycisk.. Link ten znajdziesz także w wiadomości potwierdzającej zgłoszenie .Wymiana towaru: Czyli możliwość wymiany rozmiarów i kolorów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt