Formularz zgłoszenie szczepienia
Ocena wniosków.. Należy wypełnić dokument.. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 989 lub skorzystać z e‑rejestracji"Formularz, za pośrednictwem którego można zgłosić gotowość do zaszczepienia, a w konsekwencji uzyskać pierwszeństwo, jeśli chodzi o otrzymanie konkretnego terminu, działał między .Zakwalifikowany do szczepienia/nie zakwalifikowany do szczepienia (właściwe podkreślić) przez: ………………………………………………………………………………….. ……… (czytelny podpis osoby kwalifikującej) Oświadczenie Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. Zgłoszenie przez formularz powinno zostać wysłane dopiero po uzgodnieniu logistyki wykonywania szczepień z wybranym PWDL (miejsce szczepień i sposób jego przygotowania).FORMULARZ ZGŁOSZENIA NIEPOŻĄDANEGO ODCZYNU PO SZCZEPIENIU INNYM NIŻ BCG Adresat: Powiatowy Inspektor Sanitarny w .. I. IDENTYFIKACJA PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ KOD RESORTOWY REGON 2 kod położenia placówki opieki zdrowotnej /część II - TERYT/1 kod jednostki organizacyjnej/ część V/ II.Pojawi się formularz zatytułowany "Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19".. Podać: imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu.Wzór nr 1. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz wyrażenie na nie zgody..

Wypełnić formularz.

Rozpatrywanie wniosków potrwa do 17 grudnia 2020 r.Jednocześnie od czwartku, 1 kwietnia rozpoczęto rejestrację dla osób w wieku 40-59 lat, które deklarowały od stycznia chęć zaszczepienia, wysyłając formularz zgłoszeniowy dostępny na .Jak mówił szef KPRM, po wejściu na stronę trzeba będzie kliknąć przycisk "zgłoszenie", wypełnić formularz i potwierdzić zgłoszenie.Zaczęło się od przerwy technicznej, ale formularz działa.. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Wprowadzone zmiany dotyczą zgłaszania NOP po wszystkich dostępnych w Polsce szczepionkach.. Pozostałe zasady i kryteria rozpoznawania NOP pozostają bez zmian.Zgłoszenie chęci szczepienia nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie (tzn. nie umówimy się na konkretną datę szczepienia, zgłaszamy jedynie chęć zaszczepienia)!Zgłoszenie na szczepienie dla osób w wieku od 18 do 69 lat nic nie daje - nie jest warunkiem skierowania na szczepienie ani nie zmienia naszego miejsca w kolejce.Pracownik, który chce przyjąć szczepionkę, musi jedynie zgłosić to szefowi placówki, w której jest zatrudniony.. pl i szukamy bloczka .Formularz zgłoszenia jest dostępny pod adresem internetowym: Wzór formularza [wersja poglądowa] Instrukcja wypełniania formularza dla podmiotu leczniczego.. 15 stycznia ruszyła strona szczepimysie.pacjent.gov.pl, która umożliwia złożenie deklaracji w sprawie szczepienia na COVID-19 .Ważna zmiana w zapisach na szczepienia..

Kto może się zarejestrować na szczepienia od 15 lutego br.?

rozporządzenia; p. ryc.).. Krok 1.. Zgłoszenie polega na wypełnieniu i odesłaniu formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej urzędu.Za MEiN publikujemy pytania i opracowane przez resort odpowiedzi.. Wchodzimy na stronę pacjent.gov.. Wystarczy, że podasz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu, a zaproponujemy ci termin i miejsce szczepienia.. Potwierdzam, że zostałyWypełnij formularz W formularzu dostępnym na stronie szczepimysie.pacjent.gov.pl wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, nr PESEL, e-mail oraz nr telefonu, zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody i kliknąć "Wyślij formularz".Dostaniesz kwestionariusz, który należy wypełnić przed wizytą u lekarza.. Dotyczy 40-latków - RMF24.pl - Osoby w wieku 40-49 lat, które wypełniły formularz zgłoszenia chęci na szczepienia przeciw Covid-19 i miały .Zgłoszenie na szczepienie osób od 18 do 69 roku życia poprzez formularz nie ustala kolejności, pełni jedynie funkcję informacyjną - podkreślił w piątek w Programie Pierwszym Polskiego .Dostępny jest również nowy wzór karty zgłoszenia NOP, która uwzględnia szczepienie przeciwko COVID-19 (załącznik nr 2 do ww..

Instrukcja wypełniania formularza dla praktyki lekarskiej .

Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. - Nauczyciele wszystkich szkół i placówek do 65. roku życia, w tym również ci, którzy nie zgłosili się na szczepienie w pierwszej turze, a byli do tego uprawnieni.. Szef placówki przekaże dane takiego pracownika wójtowi gminy, burmistrzowi lub prezydentowi miasta, albo staroście powiatu, ten zaś zgłosi pracownika na szczepienia za pomocą specjalnego formularza.. Na rządowej stronie opublikowano formularz służący osobom powyżej 18 roku życia do zgłoszenia chęci przyjęcia preparatu.. Należy w nim podać swoje imię, nazwisko, numer PESEL, kod pocztowy miejsca zamieszkania, adres e-mail oraz .Formularz jest bardzo prosto skonstruowany i możesz łatwo wpisać się na listę osób, które chcą być zaszczepione na koronawirusa.. Wejdź na stronę Zarejestruj się na szczepienie i przejdź na stronę e-rejestracji.. Formularz jest dostępny na stronie: Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.Zgłoszenia o NOP zbierane w URPLWMi PB obejmują zgłoszenia: fachowych pracowników opieki medycznej, pacjentów/ opiekunów, stacji sanitarno-epidemiologicznych oraz podmiotów odpowiedzialnych..

W momencie,...Jak zgłosić gotowość do szczepienia przeciw COVID-19?

- nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia na uczelniach do 65. roku życia.. Wybierz jedną z dwóch ścieżek: „szybka rejestracja".Formularz sprawdzony przez: …………………………………………… Data: ……………………………… Oświadczenie Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19 Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące tego szczepienia i je zrozumiałam/ zrozumiałem.By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy.. Pobierz.. Możesz skorzystać z szybkiej ścieżki rejestracji na szczepienie - bez logowania się przez Profil Zaufany.. Tłumaczymy, jak należy go .Tak wygląda formularz: Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 (fot. MZ) Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Należy w niego kliknąć, zostaniemy przekierowani do dokumentu.. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zorganizować szczepienia?Wysłanie zgłoszenia przez formularz oznacza gotowość do zaszczepienia wpisanych pracowników we współpracy z wybranym PWDL.. Odpowiedzi na zawarte w nim pytania pozwolą mu zdecydować, czy w dniu, w którym zgłaszasz się na zastrzyk .Gdy już udało się wypełnić formularz, część osób nie otrzymała mailem wiadomość z linkiem, za pomocą którego należy zapis potwierdzić..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt