Gratyfikant drukowanie karty wynagrodzeń
Kategoria: WydrukiElastyczne i intuicyjnie definiowane wydruki list płac/rachunków, odcinków wypłat/rachunków, zbiorczych zestawień list płac/rachunków oraz karty wynagrodzeń.. Teraz potrzebuję wydrukować jeszcze raz kartę wynagrodzeń jednego pracownika z za 2004 rok.Witamy na stronach Pomocy dla użytkowników programów InsERT.W naszej bazie znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania oraz porady z zakresu obsługi programów.KARTA WYNAGRODZEŃ PRACOWNIKÓW Nazwisko.. Nazwisko rodowe.. .Wersja programu: Gratyfikant GT « dnia: Luty 09, 2017, 09:38:54 » Czy jest możliwość rozbudowania karty wynagrodzeń o szczegółowe składniki wynagrodzenia, a nie jak jest obecnie ogółem BRUTTO?Wydruk dokumentów pracowniczych - kwestionariusz osobowy,karta przychodów, karta wynagrodzeń i wiele innych +/-+ + Umowy.. Jedna konfiguracja wydruku może obsługiwać wszystkie wyżej wymienione typy dokumentów +/-+ + Kreator naliczania wynagrodzeń - pełna automatyzacja generowania list płac i wypłat +/-+ +Proponowałabym wydrukowanie karty wynagrodzeń pracownika: Ewidencja osobowa - Drukuj - karta wynagrodzeń.. Wszystkie dane potrzebne, widzimy w systemie więc pewnie wygenerowanie takiego dokumentu to już drobnostka, tylko pytanie jak go wpiąć we wzorce wydruku - sam wydruk, dotyczyłbym obiektu Absencja.Karta zasiłkowa w nomenklaturze ZUS, ma symbol Z-17, aczkolwiek my mamy trochę zmodyfikowany dokument.Kalkulator płac pozwala obliczyć wynagrodzenia w roku 2021 oraz w latach poprzednich..

Aby wydrukować kartę wynagrodzeń dla pracownika, należy: 1.

Ja np. taki dokument wysyłałam do komornika.Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3.. Grudniowa LP nie została zrobiona w gratyfikancie bo jeszcze go .Nasz kadrowa potrzebuje taki dokument, do podłączania do L4.. - Wynagrodzenie za grudzień 2016 wypłacone pracownikowi w styczniu 2017 powinno widnieć w karcie jego przychodów za 2017 rok.. Na wybranego pracownika kliknąć prawym.. 2. o Poprawiono wydruk zastępczej asygnaty zasiłkowej (Z-7) w przypadku, gdy okres choroby przechodził równieŜ na kolejny miesiąc.. Z listy modułów wybrać Płace - Ewidencja osobowa, kliknąć na pracowniku Prawym Przyciskiem Myszy i wybrać opcję.. Taką listę można wydrukować Ctrl-Shift-P lub wyeksportować do Excela.Wydruk dokumentów pracowniczych - kwestionariusz osobowy,karta przychodów, karta wynagrodzeń i wiele innych Umowy Ewidencja umów o pracę, aneksów, dwóch równoległych umów o pracę z jednym pracownikiem, kontynuacja umowy "w środku" miesiąca (jedna wypłata przy kontynuacji umowy)drukowanie i prowadzenie rejestru dowolnych naliczeń i potrąceń rozliczanych w wypłatach.. Na liście modułów odszukać i uruchomić moduł Kadry - Ewidencja osobowa.. Program uzupełniono i wzbogacono o wiele przydatnych funkcji i możliwości, dzięki czemu jest narzędziem jeszcze bardziej uniwersalnym i jeszcze lepiej odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.Podobne dane jak w karcie zasiłkowej można zobaczyć po prostu w module Absencji - widok Choroby/zasiłki po włączeniu większej liczby kolumn i przefiltrowaniu pracownika..

Jest to co prawda karta wynagrodzeń za cały rok, ale są poszczególne miesiące.

W parametrach listy należy mieć zaznaczone multiwybór.. Ewidencja umów o pracę, aneksów, dwóch równoległych umów o pracę z jednym pracownikiem, kontynuacja umowy „w środku" miesiąca (jedna wypłata przy kontynuacji umowy) +/-+ +MikroGratyfikant - karta wynagrodzeń « dnia: Grudzień 14, 2016, 10:43:04 » Witam, czy jest możliwość , by z MikroGratyfikanta wydrukować kartę wynagrodzeń dla pracownika ale za dany miesiąc tylko?. Zmiany płatne - wyróŜnione czcionką pogrubioną - są umieszczone na początku listy.. Gratyfikant nexo PRO to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych.. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.. Mam takie dwa przypadki u tego samego pracodawcy, dotyczy to osób powyżej 26 roku życia.. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac.Do 2005 roku pracowałam na Gratyfikancie.. Proszę o pomoc .. URZĄD SKARBOWY (właściwy do spraw podatku dochodowego) Imiona.. W oknie Drukuj uzupełnić lub według uznania poprawić dane raportu.Aby wydrukować wynagrodzenia pracownika w formie karty wynagrodzeń, należy: 1. tudzież za każdy miesiąc osobno, na osobnych kartkach.Gratyfikant nexo zawiera wszystkie funkcje niezbędne w dziale kadr i płac - od prowadzenia rozbudowanej ewidencji osobowej i wystawiania umów o pracę i umów cywilnoprawnych, przez proste i zaawansowane planowanie i naliczanie wynagrodzeń, po generowanie rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS oraz wystawianie różnych dokumentów kadrowo-płacowych.Opis zmian w Gratyfikancie GT - wersja 1.10 PoniŜej wypisano alfabetycznie wszystkie zmiany w wersji 1.10 Gratyfikanta GT..

Ponawiam więc moje pytanie: Co mam zrobić w gratyfikancie żeby LP za grudzień 2016 została uwzględniona w karcie wynagrodzeń za rok 2017.

Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.Na karcie wynagrodzeń mam kwot przychodu 2600 zł i taka kwota jest prawidłowa , a na pit-11 kwota przychodu 0 zł.. Później program zmieniliśmy.. Niestety, żeby wydrukować tych, u których wystąpił przychód to trzeba ich samemu odznaczyć ( tak mi się wydaje).drukowanie i ewidencjonowanie przelewów z tytułu wynagrodzeń dla pracowników oraz dla instytucji (urzędów skarbowych i innych instytucji powiązanych ze składnikami płacowymi pracowników).Gratyfikant GT - Jak wydrukować kartę wynagrodzeń?. Gratyfikant GT, jako dobry program płacowy posiada rozbudowane składniki płacowe i umożliwia m.in.: określenie list płac i zestawów płacowych, usprawniających naliczanie wynagrodzeń;o Poprawiono wydruk stopki we wzorcu wydruku karty wynagrodzeń.. Gratyfkant GT - dokumentacja płacowa.. Nasza aplikacja posiada następujące funkcje: kalkulator wynagrodzeń brutto/netto; kalkulator wynagrodzeń netto/brutto; kalkulator kosztów pracodawcy; kalkulator wynagrodzeń dla umowy zlecenie; kalkulator wynagrodzeń dla umowy o dziełoWydruk dokumentów pracowniczych - kwestionariusz osobowy,karta przychodów, karta wynagrodzeń i wiele innych Umowy Ewidencja umów o pracę, aneksów, dwóch równoległych umów o pracę z jednym pracownikiem, kontynuacja umowy "w środku" miesiąca (jedna wypłata przy kontynuacji umowy)Karty przychodów pracowników nie prowadzi się w przypadku wypłacania wynagrodzeń osobom fizycznym, które wykonują obowiązki na podstawie umów-zleceń lub umów o dzieło.Wydruk dokumentów pracowniczych - kwestionariusz osobowy,karta przychodów, karta wynagrodzeń i wiele innych Umowy Ewidencja umów o pracę, aneksów, dwóch równoległych umów o pracę z jednym pracownikiem, kontynuacja umowy "w środku" miesiąca (jedna wypłata przy kontynuacji umowy)Gratyfikant 3 to najnowsza wersja popularnego systemu wspomagającego pracę działu kadr i płac..

W oknie, które się wyświetli wybrać odpowiedni wzorzec wydruku , drukarkę wskazać strony do drukowania, ...Odp: Zbiorcze drukowanie kart wynagrodzeń.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt