Jak wypełnić formularz na szczepienie
Pacjent może wydrukować sobie wcześniej kwestionariusz wywiadu przesiewowego i go wypełnić przed szczepieniem.. Od 15 stycznia na szczepienia będą .Osoby 40+, które wypełniły wcześniej formularz, mogą zapisywać się na szczepienie.. "Szczepienia przeciw COVID-19 będą odbywały się według .Jak wypełnić kwestionariusz?. Następnie pacjent otrzyma e-skierowanie, a później SMS z miejscem i terminem szczepienia.. Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli personelowi kwalifikującemu do szczepienia zdecydować czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.. Jeśli wykonane szczepienia nie zostały odnotowane w książeczce szczepień i w karcie uodpornienia, lub książeczka szczepień zaginęła, proszę poprosić swojego lekarza, aby uzupełnił brakujące wpisy lub wydał nowy, uzupełniony dokument.Należy wypełnić prosty formularz (imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).Szczepienia na COVID-19 dla grupy 19-69 lat - jak wypełnić formularz?. Podać: imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu.. By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy.. Ilona Małecka, .Wywiad przed szczepieniem przeprowadzany jest na miejscu przez lekarza w punkcie szczepień.. Na adres mailowy, który podamy w formularzu, otrzymamy wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia..

e-rejestracjaSkąd wziąć kwestionariusz i kiedy go wypełnić?

Odpowiedzi będą wykorzystane w czasie kwalifikacji do szczepienia.W formularzu dostępnym na stronie szczepimysie.pacjent.gov.pl wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, nr PESEL, e-mail oraz nr telefonu, zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody i kliknąć "Wyślij formularz".Możesz skorzystać z szybkiej ścieżki rejestracji na szczepienie - bez logowania się przez Profil Zaufany.. Lekarz może zadać dodatkowe pytania.Gdy już udało się wypełnić formularz, część osób nie otrzymała mailem wiadomość z linkiem, za pomocą którego należy zapis potwierdzić.. Wyjaśniamy krok po kroku, jak to zrobić.. Wyjaśniamy, jak działa cała procedura.Każda osoba - bez względu na wiek - ma możliwość zgłoszenia się do szczepienia.. Jak aktualnie zorganizować szczepienia dzieci i nadrobić opoźnienia dr n. med.. Odpowiedzi będą wykorzystane przez lekarza w czasie kwalifikacji do szczepienia.. Preferowaną, główną i obowiązkową formą wypełniania spisu jest formularz internetowy na stronie spis.gov.pl.Zapisz formularz na komputerze, a następnie otwórz go bezpośrednio w programie Acrobat lub Acrobat Reader.. Bardzo ważne jest, aby niczego nie zatajać, ponieważ mogą pojawić się czynniki dyskwalifikujące nas na pewien czas ze szczepienia.. Fot. gov.pl.. Podobnie jak w powyższym przypadku, niezbędne będzie posiadanie Profilu Zaufanego..

Aby uzyskać instrukcje, zobacz Wypełnianie formularza PDF .

Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli lekarzowi zdecydować, czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.. 10 sposobów na to, jak ułatwić sobie szczepienie i skrócić pobyt w punkcie szczepień zdradza lekarz rodzinny Michał Matyjaszczyk, kierujący punktem .Jak mówił szef KPRM, po wejściu na stronę trzeba będzie kliknąć przycisk "zgłoszenie", wypełnić formularz i potwierdzić zgłoszenie.Są trzy sposoby, by zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19: infolinia, internet oraz punkt szczepień.. Osoby 40 plus, które wypełniły formularz, dostają możliwość zapisania, bo mamy wolne terminy i chcemy szczelnie je wypełnić - przekazał w czwartek PAP rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.Aby przystąpić do programu, do 11 grudnia 2020 r. należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy (wskazany w ogłoszeniu o naborze) i spełnić wymagania opisane w ogłoszeniu o naborze.. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Wybierz jedną z dwóch ścieżek: „szybka rejestracja".Można go pobrać ze strony rządowej wydrukować i wypełnić na spokojnie w domu albo otrzymać go w punkcie szczepień i tam uzupełnić wszystkie dane..

Wejdź na stronę Zarejestruj się na szczepienie i przejdź na stronę e-rejestracji.

Zapisz formularz, otwórz go w programie Acrobat lub Acrobat Reader, a następnie wybierz polecenie Narzędzia > Wypełnij i podpisz.W pierwszym kroku należy wejść na stronę pacjent.gov.pl i wybrać formularz znajdujący się na belce z niebieskim tłem.. Należy je potwierdzić - otworzyć pocztę i kliknąć w przesłany link.W przypadku braku skierowania na szczepienie należy wypełnić formularz, odniesie nas do niego przycisk na umieszczony na niebieskim obszarze.. Wypełnienie go wcześniej, przed szczepieniem to zalecana forma - można to zrobić na spokojnie w domu.Ci, którzy wypełnili taką deklarację, otrzymywali wystawiane automatycznie e-skierowania na szczepienie dla określonej grupy wiekowej: zyskiwali w ten sposób możliwość zapisania się na .Wszystkie szczepione osoby w pojeździe powinny przekazać osobie dokonującej kwalifikacji swoje wypełnione kwestionariusze wywiadu przed szczepieniem.. KLIKNIJ.. Po wypełnieniu specjalnego formularza osoby te dostaną e-mail z informacją o wystawieniu e-skierowania na .. Co potrzebuję, aby się zarejestrować?Ważne, aby zawsze mieć ze sobą aktualną dokumentację szczepień.. Odpowiedzi na zawarte w nim pytania pozwolą mu zdecydować, czy w dniu, w którym zgłaszasz się na zastrzyk, możesz przyjąć.Należy wypełnić dokument..

O tym, jak go założyć ...Spis Powszechny - na jakie sposoby można go wypełnić?

Wystarczy, że podasz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu, a zaproponujemy ci termin i miejsce szczepienia.. Data utworzenia: 28.08.2012 Data aktualizacji: 15.05.2013 .. „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19" - bo tak brzmi pełna jego nazwa - można jeszcze przed umówionym terminem szczepienia pobrać ze strony PZH w formie pdf-a i wydrukować.. Tak powinna wyglądać prawidłowa procedura wysłania zgłoszenia: Formularz jest dostępny na stronie: należy wypełnić przed wizytą w punkcie szczepień.. W pierwszej kolejności do programu zostaną zakwalifikowane placówki POZ, które mają już umowę z NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.Żeby zgłosić się na szczepienie, trzeba wypełnić specjalny formularz.. Jest on podstawą dla lekarza do decyzji o szczepieniu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt