Formularz zwrotu towaru bez podania przyczyny doc
Po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia metody przesyłki i zwrotu pieniędzy.ZWROT TOWARU Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r Dz.U.2014 poz 827 z ew. zmianami, Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionych w sklepie towarów.. (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.. Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.. FORMULARZ ZWROTU TOWARU.. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta niniejszym oświadczam, że odstępuję od umowy sprzedaży następujących towarów: NUMER FAKTURY LUB ZAMÓWIENIA DATA ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA DATA ODBIORU ZAMÓWIENIA TOWAR ZWRACANY (nazwa towaru widoczna na stronie internetowej) PUNKT ZWROTUL.p.. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i .Oświadczam, że zwracany przeze mnie towar nie był używany.. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani zniszczony, jest dostarczony w .FORMULARZ ZWROTU TOWARU..

rezygnuję z zakupu bez podania przyczyny.

: Nabywca.. Uwagi Klienta:FORMULARZ ZWROTU TOWARU.. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani .FORMULARZ ZWROTU TOWARU.. Zwracany towar musi być pełnowartościowy.. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność .. Microsoft Word - $ Formularz zwrotu towaru.doc Author: mark Created Date: 12/1/2012 11:11:46 AM .FORMULARZ ZWROTU TOWARU ZAKUPIONEGO W SKLEPIE INTERNETOWYM .. Znane mi sa warunki zwrotu towarów w trybie określonym w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentuFORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny (prosimy o wydrukowanie i wypelnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imiç i nazwisko osoby dokonujqcej zwrotu: Adres (kod pocztowy, miejscowoéé, ulica, nr domu): Dane kontaktowe (adres e-mail, telefon): Niniejszym oéwiadczam, iŽ:Oświadczam, że zwracany przeze mnie towar nie był używany..

FORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny ...

Telefon kontaktowy.. W ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki powinni Państwo poinformować nas po przez email o odstąpieniu od umowy, oraz w ciągu 14 dni odesłać towar na niżej wskazany adres wraz z dowodem zakupu ( paragon/faktura ) oraz formularzem zwrotu.. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani zniszczony, jest .protokol zwrotu towaru wzor formularz zwrotu towaru bez podania przyczyny allegro formularz zwrotu towaru bez podania przyczyny formularz zwrotu top secret oswiadczenie zwrotu towaru wzor FORMULARZ ODSTAPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU.. FORMULARZ WYMIANY TOWARU.. …………………………………………………………………… …………………………………………………………… (miejscowość, data) (podpis) *niepotrzebne skreślić.. Na mocy u. stawy.. Koszty zwrotu ponosi Klient.FORMULARZ ZWROTU TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY (prosimy o wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu lub nazwa firmy z nr NIP: .FORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny FORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imie i nazwisko osoby dokonujacej zwrotu: .FORMULARZ ZWROTU TOWARU..

Możesz dokonać zwrotu całego lub części zamówienia.

Ul. Klimczaka 1 lok.. FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .FORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny .. 2.Znane mi sa warunki zwrotu towarow w tym trybie okreslone w regulaminie Sklepu, w tym koniecznosc dołaczenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentu sprzedazy (paragon lub faktura VAT)(art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.(Dz.U.. (Imię i nazwisko): .. NIP 866-168-79-72FORMULARZ ZWROTU TOWARU (NIE DOTYCZY WYROBÓW) MEDYCZNYCH) Na mocy u. stawy (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.(Dz.U.. GEMRE Wygonowa 22aZWROTY TOWARU DO 14 DNI Dokonując zakupu w sklepie internetowym masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny.. Ul. Piastowska 8/54, 30-211 KrakówFORMULARZ ZWROTU TOWARU**.. W terminie 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania Kupujący, bez podania przyczyny, może odstąpić od umowy wysyłając pisemne oświad…ciągu 14 dni (ustawowo) wraz z dowodem zakupu i formularzem odstąpienia od umowy zawartym na naszej stronie : bez podania przyczyny.. 0.20; 02-797 Warszawa.. (Miejscowość i data) Zamówienie nr.. (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.(Dz.U.. reklamacja.. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był .FORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny ..

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem…Zamówiony towar w naszym sklepie można zwrócić bez podania przyczyny.

(prosimy o wypelnienie formularza w miejscach wykropkowanych).FORMULARZ ZWROTU.. Na mocy u. stawy.. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani zniszczony, jest dostarczony w .Wypełniony wniosek może zostać wysłany na adres: [email protected] lub w tradycyjny sposób do siedziby firmy: DRUDOM Mateusz Król Tuszyma 129, 39-321 Tuszyma.. Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*)zwrot towaru: macie Państwo prawo do dokonania zwrotu kupionego u nas towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentu sprzedaży (paragon) lub kopii faktury wystawionych w związkuFORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny .. Na mocy u. stawy (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.(Dz.U.. Zwracany produkt nie może być noszony/używany/uszkodzony.. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy (nieużywany, niezniszczony).. …………………………………………………………………… …………………………………………………………… (miejscowość, data) (podpis) *niepotrzebne skreślić.. Na mocy u. stawy (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.(Dz.U..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt