Jak napisać sprawozdanie z wycieczki do muzeum
Wiadomo, że dla uczniów zawsze najfajniejsza jest jazda autobusem.Jak napisać sprawozdanie z wycieczki?. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i zaciekawieni tym, co dzieje się w tym budynku na co dzień.. Nie należy umieszczać w nim zbyt wielu komentarzy odnoszących się do własnych odczuć.. W swoim wstępie dyrektor dr Piotr M.. W dniach 17 - 19 października 90 uczniów Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik" wraz z 6 opiekunami wyruszyło na wycieczkę zawodoznawczą do Warszawy.. W tym wydarzeniu brali udział uczniowie klasy I, II oraz III Gimnazjum w Zespole Szkół w Wysokiem.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Po zakończeniu zwiedzania sejmu udaliśmy się w inne miejsca w Warszawie, m.in. na Krakowskie Przedmieście przed Pałac Prezydencki i do Belwederu.W sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. w ramach projektu "Poznać mądrość świata przez doświadczenie" Zadanie nr 6 -"Uczeń w świecie mediów" Kierownik wycieczki -Joanna PacygaNapisz sprawozdanie z wycieczki gdzie odwiedziliśmy muzeum cyganskie, teatr w ktorym ogladnelismy spekakl pt "Tajemniczy Ogród" i Mcdonald's Prosze o jak najszybszą odpowiedz daje naj!. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy"..

Jak napisać sprawozdanie?

Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. !Jak zapisać ułamek, układ równań lub potęgę ?. Napisz sprawozdanie z wycieczki do Muzeum L:iteratury na wystawę prezentującą najstarsze przekłady Biblii.. Będą one miłą pamiątką z lekcji muzealnej.. uczniowie klas O-III spotkali się pod kościołem w Starej Białej, aby wraz z nauczycielami wyruszyć w podróż do Torunia.. Opiekunami byli: Pani Krystyna Prościńska-Sagan, Pani Agnieszka Bartnik oraz Pan Tomasz Miazga.. Wyjechaliśmy w poniedziałek o 9 50.W skansenie byliśmy około 10 30.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.W dniach 27 i 28 kwietnia 2017 r. odbyła się wycieczka do Warszawy..

2012-09-28 16:26:29 Napisz sprawozdanie z wycieczki .

Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Sprawozdanie Sprawozdanie z wycieczki zawodoznawczej do Muzeum Techniki i Motoryzacji i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Sprawozdanie napisali ucz.. Uczestnicy tworzą tęczę za pomocą pryzmatu.Zadanie: napisz sprawozdanie z wycieczki do muzeum proszę mam to Rozwiązanie:jaka ty jesteś głupia, przecież nawet nie napisałaś z jakiej więc skąd mam wiedzieć o czym napisaćSprawozdanie z wycieczki do Kotliny Kłodzkiej Po miesiącach oczekiwań spora grupa uczniów naszej szkoły wraz z trzema opiekunami: panią prof. Karoliną Smus, panem prof. Robertem Brzezieckim i panem prof. Adamem Krynickim wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej.Sprawozdanie z wycieczki do Muzeum Powstania Warszawskiego Dnia 30 marca 2015 roku my, uczniowie klasy: 3d, 3c i 2c Gimnazjum nr 1 w Sulejówku pojechaliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego.. Następnie wkładał ciasto do pieca na specjalnych, drewnianych łopatach.jak napisać; słowniki; .. Dnia 21 grudnia 2005 roku postanowiłam wybrać się na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego, które znajduje się w naszej stolicy przy ulicy Grzybowskiej 69..

Wykreśl zdania, które nie powinny się znaleźć w sprawozdaniu z wizyty w muzeum.

Kolejnym punktem wycieczki było samodzielne .Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Celem wycieczki było zapoznanie się z najciekawszymi atrakcjami stolicy oraz samym miastem, a […]Sprawozdanie powinno przedstawiać przebieg wydarzeń w sposób jasny i odwoływać się do najważniejszych faktów.. Wyjechaliśmy o 8.00 rano.. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. Odbyła się tam lekcja, której tematem były akcje bojowe Powstania Warszawskiego.. Sprawozdanie z wycieczka do Warszawy Dnia 8 czerwca 2013r.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej — przykład.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Celem wycieczki było: rozbudzanie ciekawości, wspomaganieSztuka „Dopalacze.". w przerażający sposób pokazuje wszystkie etapy zażywania narkotyku i k onsekwencje działania odczynnika.Sugestywna gra aktorska wyw iera na widzu ogromne wrażenie i wywołuje wiel e emocji zarówno pozytywnych wynikających z dobrej jakości spektaklu jak i przerażających jego tematem..

Kolejnym etapem naszej wycieczki było Muzeum Historii Żydów Polskich.

O godzinie 6.00 na boisku szkolnym byla zbiórka.. Podzieliśmy się na dwie grupy .Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. 2014-01-13 20:18:21 Napisz sprawozdanie z wycieczki do muzeum sztuki w krakowie 2016-04-18 14:23:58SPRAWOZDANIE z wycieczki do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego .. Tam pan Krzysiek opowiedział nam, jak piece były opalane i jaka musiała być w nich temperatura (200 stopni).. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Zgodnie z planem dotarlišmy na miejsce o godzinie 1 1.00.NajpierwWycieczka wszystkim się podobała, w dobrych humorach w godzinach popołudniowych wróciliśmy do szkoły.. A. Cywiński podkreślił, jak ważne jest zmierzenie się w kontekście historii Auschwitz z naszą współczesną odpowiedzialnością.Sprawozdanie z wycieczki do Muzeum Historii Fotografii im.. kl.V: Julka W., Patryk T., Kuba J. 19 października 2015 roku klasy 3-6 z wychowawcami oraz panem Mateuszem Wojasem pojechały do Lublina.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. Na szczęście nie padało, ale było bardzo zimno.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Drukuj Szczegóły Utworzono: 20 czerwiec 2018 Poprawiono: 14 październik 2018 W słoneczny, piątkowy poranek (15.06.2018r.). Wycieczka do Castoramy i Muzeum Ziemi Mińskiej była wyjątkowo udana.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA 20-27 KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów .. czy 48 lat czujesz się jak dziecko.. Sprawozdanie z wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego znajdującego się w Warszawie.Następnym punktem wycieczki było udanie się do sejmu Rzeczypospolitej Polski.. my uczniowie klasy 6c wraz z wychowawcq sybrališmy siç na wycieczkç autokarowq do Warszawy.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąSprawozdanie z wycieczki 18 wrzesnia 2010 roku wszystkie VI klasy wybrały się na wycieczkę do muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie i do Kazimierza Dolnego.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. • Z zaciekawieniem oglądaliśmy eksponaty.A tak wyglgda przykladowe sprawozdanie.. Czwartek był dniem pełnym wrażeń..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt