Rezygnacja z ochrony wyświetlacza w play
Każde wcześniejsze zakończenie jest uzależnione od warunków Play i jest weryfikowane indywidualnie - dlatego musisz mieć ważne powody, które mogą być poparte np. zaświadczeniem lekarskim.Omawiana usługa Play zadebiutowała w kwietniu 2016 roku.. Pobierz aplikację.. Przed wysłaniem dokumentu wypowiadającego umowę z operatorem, sprawdź czy zawiera ona wszystkie wymagane informacje czyli: dane osobowe (imię, nazwisko, adres), numer telefonu/internetu mobilnego w sieci Play, numer umowy zawartej z Play .Z myślą o takich osobach Play przygotował ofertę "Ochrona wyświetlacza PREMIUM".. Jeśli chcesz rozwiązać umowę z Play przed okresem wypowiedzenia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Play.. Cena dla zobowiązania na 24 miesiące przy przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy.. Wybierz jedną z tych opcji: W przypadku aktywnych subskrypcji kliknij Zarządzaj.. W jej ramach, za 14 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis), chronione będą urządzenia z najwyższej półki, o wartości powyżej 2500 zł brutto.. miesięcznie.. W ciagu roku odpadnie im z mojej strony 5 abonamentów na poziomie 75zł/m-c (x5 = 375zł).Odnajdywanie telefonu — odnajduje i blokuje telefon lub tablet z systemem Android w przypadku jego zgubienia lub kradzieży Ochrona przed kradzieżą — chroni dane osobowe przed ich ujawnieniem, kasując je z urządzenia Blokowanie aplikacji* — umożliwia zabezpieczenie prywatnych wiadomości, zdjęć i innych plików tajnym kodemz dopiskiem; rezygnacja z usługi..

bez limitu: bez limitu: Naprawa wyświetlaczaJeśli podpisujesz umowę w salonie, poproś konsultanta o aktywację.

Za 5 zł miesięcznie można było ubezpieczyć ekran swojego telefonu komórkowego z limitem 1 szkody w ciągu pojedynczego roku.. Do wyboru są - podobnie jak w Orange - 2 pakiety.. Dokument możemy dostarczyć do sieci Play na kilka sposobów, a pierwszym z nich jest wizyta w firmowym salonie Play, gdzie wniosek składamy osobiście.. Na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, AmTrust International Underwriters DAC z siedzibą w Dublinie, zwany dalej „Ubezpieczycielem", zawiera Umowy Ubezpieczenia z abonentami sieci Play, której operatorem jest P4 Sp.. Naprawa wyświetlacza + obudowy, przycisków i aparatu, o ile zostały uszkodzone wraz z wyświetlaczem Naprawa wyświetlacza + obudowy, przycisków i aparatu, o ile zostały uszkodzone wraz z wyświetlaczem Naprawa po zalaniu / zatopieniu w wodziePrzede wszystkim spokój - w przypadku nieumyślnego uszkodzenia wyświetlacza (w tym pęknięcia nawet wtedy, gdy działa dotyk) urządzenie jest naprawiane do kwoty 600 zł w ciągu 7 dni przez zespół profesjonalistów z autoryzowanego serwisu.. Play oferuje naprawę telefonu i ochronne aplikacje w ramach usługi Play360.. Możesz też skorzystać z linku, który otrzymasz SMS-em..

Ubezpieczenie obejmuje nieumyślne uszkodzenie wyświetlacza (nawet wtedy, gdy działa ekran dotykowy w naszym urządzeniu) do kwoty 600 zł.

Wszystko odbyło się bez zbędnych formalności, a wyświetlacz w telefonie wygląda jak nowy.Po otrzymaniu SMS-em potwierdzenia aktywacji promocji wybierz na telefonie Kod Aktywacyjny dla wybranej usługi (w tabeli powyżej) i naciśnij słuchawkę.. Jeśli chcesz dezaktywować: wybierz na telefonie Kod Dezaktywacyjny usługi (z tabelki powyżej) i naciśnij słuchawkę.5 kwietnia br.sieć Play wprowadza nowy rodzaj ubezpieczenia „Ochrona Wyświetlacza w Play".W ramach usługi można ubezpieczyć nie tylko smartfon, ale i kupowany w Play tablet czy laptop.. Play w ramach ubezpieczenia Play360 zapewnia nielimitowaną liczbę napraw w skali roku, lecz z limitem kwotowym (1000 lub 2400 zł).. Cena dla zobowiązania na 24 miesiące przy przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy.. Ubezpieczenie telefonu Play360.. Nie narażaj się.Zakres Usługi Serwisowej „Serwis Wyświetlacza" obejmuje: usunięcie Uszkodzenia Wyświetlacza (tj. naprawę lub wymianę Wyświetlacza), diagnozę smartfona za pomocą Aplikacji, Infolinię Techniczną, organizację transportu Urządzenia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, do i z Punktu naprawczego, przyjmowanie zgłoszeń UszkodzeniaPlay360 MAX NOWOŚĆ W PLAY.. Zaloguj sięCo najbardziej odróżnia ubezpieczenie Play (czy też raczej „Play", bo przecież sklep sprzedaje tylko polisy AmTrust) od popularnych ubezpieczeń dostępnych na rynku?.

To bardzo ważne, ponieważ nie wpływa to na warunki gwarancji.Zawarcie ochrony jest możliwe tylko podczas podpisywania lub przedłużania umowy w salonie Play.

Ubezpieczyć można nie tylko smartfon, ale także kupowany w Play tablet czy laptop.Ich udział w rynku telekomunikacyjnym maleje z roku na rok.. Między innymi przez współpracę z oszustami typu DIGITAL CARE.. Dlatego Play wprowadził nową promocję pod nazwą "Ochrona Wyświetlacza w Play".. Ubezpieczenie obejmuje:„Ochrona Wyświetlacza PREMIUM" § 1 Postanowienia ogólne 1.. W dokumencie tym muszą znaleźć się: nasze dane osobowe, adres do przesłania decyzji, numer umowy, wyraźnie zaznaczona decyzja o rezygnacji z umowy,Pamiętaj aby wysłać wypowiedzenie w formie listu poleconego oraz z własnoręcznym podpisem.. Najważniejsze dane, które powinieneś zawrzeć w piśmie: - numer telefonu, którego dotyczy oświadczenie o rozwiązaniu, - imię, nazwisko oraz adres .Oficjalne Centrum pomocy produktu Google Play, w którym można znaleźć porady i samouczki na temat korzystania z produktu, jak również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.Ma to Orange, ostatnio T-Mobile i ma to Play, teraz rozszerzyli ofertę ubezpieczenia o pakiet Ochrona Wyświetlacza Premium.. Aby poprawić formę płatności, kliknij Aktualizuj.Wypowiedzenie umowy abonenckiej (najlepiej na druku Play) możemy przesłać do operatora Play w formie listu poleconego na podany adres kontaktowy: P4 Sp..

Ubezpieczenie chroni przed zniszczeniem wyświetlacza, pozostałych części (głośnik, bateria, gniazdo ładowania i karty SIM) czy zalaniu telefonu wodą.80% uszkodzeń telefonów to uszkodzenia wyświetlacza.

1 miesiąc GRATIS!. Koszt polisy to 5 zł miesięcznie, przy czym pierwszy miesiąc (testowy) jest za darmo.. 1000 zł: 2400 zł: Liczba napraw w ciągu roku.. Ze sklepu Google Play lub App Store pobierz bezpłatną aplikację Ochrona Internetu na swój telefon.. Nie asekuruje ono nas od ewentualności kradzieży urządzenia.. Sprzęt jest odbierany i dostarczany po naprawie w systemie door-to-door.objętego ochroną ubezpieczeniową Wyświetlacza kończy się: 1) z końcem okresu ubezpieczenia; 2) z dniem całkowitego zniszczenia lub utraty Urządzenia lub jego zajęcia w toku postępowania egzekucyjnego; 3) z dniem odstąpienia przez Ubezpieczającego od Umowy Ubezpieczenia zgodnie z § 5 ust.. Na stronie Play.pl możesz sprawdzić gdzie znajdują się najbliższe salony Play w Twojej okolicy.Na swojej konsoli przejdź do [Ustawienia] > [Zarządzanie kontami] > [Informacje o koncie] > [Subskrypcje PlayStation] i znajdź tam subskrypcję EA Play [Jak korzystać z forum AHQ?]. Sprawdź, czy używasz właściwego konta Google.. 20 zł /mies.. Umowę w Play można zamknąć: osobiście, w salonach Play, listownie, wysyłając wiadomość e-mail, telefonicznie, w punkcie Obsługi Klienta.. Roczny limit kosztów napraw.. Kliknij Menu Subskrypcje.. Od teraz do modeli flagowych, jak np. iPhone 8 czy iPhone X można wykupić Ochronę Wyświetlacza Premium za 14 zł miesięcznie, z czego pierwszy miesiąc jest darmowy.W pozostałych więc przypadkach, wypowiedzeniem musimy zająć się sami.. Mam w firmie telefony w Orange i prywatnie używany telefon tez w Orange.. z o.o. Skrytka pocztowa 41 02-671 Warszawa.. Ochrona Wyświetlacza Ochrona Wyświetlacza MAX; 10 zł /mies.. 30 zł /mies.. Jeśli kupujesz ją online, aktywuj usługę samodzielnie w koszyku.. Operatorem sieci Play jest P4 Spółka z o.o., która istniała wcześniej pod nazwą Netia Mobile.Jeśli w Google Play zauważysz zakup wykonany przy użyciu Twojej karty lub innej formy płatności, ale niedokonany przez Ciebie ani nikogo, kogo znasz, zgłoś nieautoryzowane obciążenia w ciągu 120 dni od daty transakcji.Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Sklep Google Play .. 1 OWU; 4) w przypadku złożenia przez UbezpieczającegoOpisałem wszystkie dostępne możliwości rezygnacji z usług tego operatora.. Znajdź subskrypcję, którą chcesz zmienić.. 1 miesiąc GRATIS!. Limit kosztów naprawy, które pokrywa ubezpieczenie, to wartość urządzenia.. Konsultantka na Infolinii sprawnie przyjęła moje zgłoszenie.. Dla przypomnienia Orange oferuje w tym temacie usługę Orange Smart Care za 8,99 zł miesięcznie, a T-Mobile - Ubezpieczenia Urządzenia Basic za 8,50 zł miesięcznie.Naprawiony tablet miałam w domu w przeciągu dwóch dni.. 16 zł /mies..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt