Przedłużenie umowy plus telefony
Superceny smartfonów dla stałych klientów!. Po tym czasie otrzymasz dostęp do 1 lub 2 pakietów w cenie 10 .Chcę przedłużyć umowę w Plusie Numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy: Wyślij Proszę, aby konsultant Plus przedstawił mi ofertę handlową Plus kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Chcę przedłużyć umowę w Plusie Numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy: Wyślij Proszę, aby konsultant Plus przedstawił mi ofertę handlową Plus kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.jakie są na dziś oferty na przedłużenie umowy dla pakietu duet - przy wypowiedzeniu umowy wstępna propozycja na dwa numery - 60zł/miesiąc, 8GB łącznie i 3mx0zł - cienizna gdyby nie smartdom to poszedłbym smiało do plushalwilczek pisze:hej dostałem oferte przedłużenia bez telefonu: syberyjska 55 - 170 min do wszystkich plus 500 min do 5 numerów w cenie 55 zł lub umowa z fonem syberyjska 55 - 170 min + fon + za 5 zł 500 min do 5 wybr nr.. umowa na 18 m-cy potrzebuje taką właśnie ilość minut, ale w sumie fajnie by było miec tez nową słuchawke.Witam!. Dostałem do wyboru nowy pakiet oraz możliwość zabrania nowego telefonu.. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj.. z e-fakturą (oferty bez sprzętu) otrzymasz dostęp do 3 pakietów IPLA bez dodatkowych opłat przez 2 miesiące.. Oferta przeznaczona jest dla osób przedłużających umowę z operatorem..

* Telefon kontaktowy: * Telefon do przedłużenia umowy.

Gotowe!. Przy przedłużeniu umowy nie płacisz za.Wybierz dopasowany abonament i nowy numer w Plusie w super cenie.Przedłuż umowę Plus Mix i wybierz nowy smartfon na raty za 0 zł na.Chcę przedłużyć umowę w Plusie Numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy: Wyślij Proszę, aby konsultant Plus przedstawił mi ofertę handlową Plus kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy: Wyślij Proszę, aby konsultant Plus przedstawił mi ofertę handlową Plus kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.. Oświadczam, że zatwierdzając formularz potwierdzam pełnoletność.Plus oferuje najnowsze smartfony za 0 zł na start oraz więcej Internetu.. Samsung.Pamiętajmy, że za urządzenia oferowane w Plusie pobierana jest osobna opłata.. z e-fakturą (oferty z telefonem) lub za minimum 49,99 zł/mies.. Taki abonament za 29.99 jest możliwy przy drugiej usłudze w Plusie a wtedy zamiast 59.99 zapłacisz 29.99 a w innym wypadku to lipa.Najszybciej i najwygodniej przedłużysz umowę logując się do Strefy CANAL+ i wybierając przycisk PRZEDŁUŻ UMOWĘ (1).. Przejdź do promocjiPlus.pl - Przedłuż umowę.. Cytat: PS: Chcę jeszcze dodać że jest możliwość dopłaty do max.. Jeśli kupujesz ją online, aktywuj usługę samodzielnie w koszyku.. Nie chce dużo dopłacać..

Dziś otrzymałem telefon z propozycją przedłużenia umowy w Plusie.

Nielimitowane rozmowy.Telefony (0) Zostaw numer - oddzwonimy Infolinia 601 102 601 Punkty.Abonament dla Małych Firm.. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymasz odpowiedź.Dzisiaj zajmiemy się abonamentem 29,99 zł dla klientów, którzy przedłużają umowę, bądź przenoszą numer do Plusa oraz abonamentem za 39,99 złotych dla osób podpisujących pierwszą umowę z siecią.. Dostaniesz od nas SMS-a z hasłem do logowania.. Przedłuż umowę.. Plus proponuje mi LG L7 2 generacji.. W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa.. Promuję tematy:Złóż zamówienie.. Zaloguj się do aplikacji.. Porównaj oferty na abonament Telefony za 0 zł w Plusie.. Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 - 18:00.. Abonament Plusa zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu UE, a także 14 GB transferu danych.Plus.pl Przedłuż umowę MIX.. 0 zł.. Przez ładnych parę lat byłem sumiennym klientem plusa ( abonament ).. * Zgadzam się na wszystko.. IPLA - 3 pakiety w prezencie.. i wybierz nowy smartfon na raty.. Cenę telefonu można rozbić na 24 lub 36 rat.. Sprawdź.. Czy to dobry telefon ?. Teraz możesz już słuchać swojej ulubionej muzyki bez limitu!Forum o sieci Plus, Na Wasze pytania odpowiadają Specjaliści Plusa, Oferta w Plusie, przedłużenie umowy w plusie, telefony w plusie Plus Forum • Zobacz wątek - Przedłużenie umowy Ostatnia wizyta: 4 kwi 2021, o 23:04Forum o sieci Plus, Na Wasze pytania odpowiadają Specjaliści Plusa, Oferta w Plusie, przedłużenie umowy w plusie, telefony w plusieForum o sieci Plus, Na Wasze pytania odpowiadają Specjaliści Plusa, Oferta w Plusie, przedłużenie umowy w plusie, telefony w plusie Plus Forum • Zobacz wątek - Przedłużenie umowy Ostatnia wizyta: 11 maja 2021, o 22:57Kod Rabatowy uprawnia do obniżenia ceny urządzenia w ramach oferty dla klienta indywidualnego z abonamentową umową o świadczenie usług telekomunikacyjnych na 24 miesiące..

A w nim Czytaj dalej Przedłużenie umowy w Plusie z telefonem za 0 zł→Przedłużenie umowy.

Abonenci, którzy zdecydują się przedłużyć umowę z operatorem mogą liczyć na najnowszy smartfon za 0 zł i większy pakiet internetu.. Wybierz co Cię interesuje: Nowy numer Przeniesienie numeru do Plusa Zmiana z karty lub MIX w Plusie na abonament Przedłużenie umowy.. Zaproponowano mi Nokie C3 która co tu dużo mówić-nie podoba mi się oraz Samsunga Monte i Galaxy Mini.Jaki telefon wybrać na przedłużenie umowy w abonamencie plus?. Podaj swój numer, a skontaktujemy się z Tobą by dokończyć zamówienie.. Poniżej zapoznasz się ze szczegółową instrukcją przedłużenia umowy w Strefie CANAL+.Jeśli podpisujesz umowę w salonie, poproś konsultanta o aktywację.. (10.06.2011, 23:03) patrex990 napisał(a): Ważne aby był w Plusie, na kartę, doładowania 24-36/30zł.. Za 39.99 mam 2.8 internetu ale stacjonarne płatne zaś za 49.99 mam 7 internetu i wszystko za free.. (na wszystkie zgody, bla, bla) Rozwiń.Forum o sieci Plus, Na Wasze pytania odpowiadają Specjaliści Plusa, Oferta w Plusie, przedłużenie umowy w plusie, telefony w plusie Plus Forum • Zobacz wątek - Przedłużenie umowy - przejście na umowe bez telefonuPlus przygotował specjalną promocję dla stałych klientów.. Ilekroć zbliżał się koniec umowy liczyłem na pewne "bonusy" wraz z podpisaniem nowego kontraktu a, że lubię nowinki techniczne - po prostu na atrakcyjny telefon.Niestety mnie wychodzi kiepsko z umową bez telefonu..

W przypadku, gdy urządzenie w ...11.06.2011, 22:28 RE: Jaki telefon na przedłużenie umowy w Plusie?

Już teraz możesz przedłużyć swoją umowę.Przenieś numer do Plusa i wybierz dopasowany abonament ze smartfonem w.Zmiana z karty lub MIX w Plusie na abonament.. W ramach oferty przedłużeniowej dostaniemy abonament Plusa za 49,99 zł.. Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.. Telefony będziemy rozpatrywali w kategoriach do 3, 250, 500 złotych a na sam koniec zostawimy małą niespodziankę.Forum o sieci Plus, Na Wasze pytania odpowiadają Specjaliści Plusa, Oferta w Plusie, przedłużenie umowy w plusie, telefony w plusie Plus Forum • Zobacz wątek - Przedłużenie umowy Ostatnia wizyta: 10 kwi 2021, o 06:43Forum o sieci Plus, Na Wasze pytania odpowiadają Specjaliści Plusa, Oferta w Plusie, przedłużenie umowy w plusie, telefony w plusie Plus Forum • Zobacz wątek - Przedłużenie umowy Ostatnia wizyta: 6 maja 2021, o 16:47Temat: Przedłużenie umowy czy rezygnacja?. 150zł.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt